Alpių kelias

(Kehlsteinhaus, 83471 Berchtesgaden, Germany)

Alpių kelias – dar vienas maršrutas, kuris nepaliks abejingų. Kelias pilnas Milkos karvučių (kvapas neleis pasimesti) ir nepamirštamų gamtos vaizdų. Nors visas maršrutas turtingas „must see“ taškais, mūsų nuomone, nevalia praleisti erelio lizdo. Kalnų namo virš debesų. Į jį patekti galima važiuojant autobusu ir kylant liftu (galima kopti ir pėsčiomis, bet su mažaisiais to nerekomenduojame). Žodžiais įspūdžio neperteiksi – tai gniaužia kvapą. Rekomendacija – jei kylant Jūsų užklaustų, kiek laiko suplanavote šiam punktui – su atsakymu neįsipareigokite, Jūsų laikas kalno viršūnėje neskaičiuojamas.

Taip pat rekomenduojame nepraleisti Kenigzės (Konigssee) ežero, užburiančio savo grožiu – šioje vietoje laikas ištirpsta. Tai švariausias Vokietijos ežeras,  600 m virš jūros lygio. Nepraleiskite progos paplaukioti elektriniu laivu, jo kapitonas ne tik papasakos daug istorijų, bet ir pagros tradiciniu instrumentu. Kempingas tik 15 km nuo šios vietos, todėl galėsite ežero semtis jau nuo ankstaus ryto.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę mūsų svetainėje kemperiai365.lt yra naudojami slapukai statistikos tikslais. Daugiau informacijos apie privatumo politiką ir slapukus rasite čia.