AHORN CANADA AE (2021)

Šis modelis, turintis dvi atskiras erdves, skirtas keliauti 5 asmeninims, – galinis miegamasis su integruotu vonios kambariu, svetainės zona priekinejė dalyje, kurią galima paversti į lovą bei viršuje esanti lova. Abi erdves galima atkirti durimis, o viengules lovas lengvai galima paversti didele dvigule lova.

Ahorn Canada modeliuose yra „Polyvision“ rėmo langai, GRP grindys, sienos ir stogai, „Thetford“ kasetinis tualetas ir šaldytuvas, „Truma“ šildymas dujomis ir „Heki“ stogo liukai. Be to, transporto priemonėse montuojami kokybės gamintojo „Tecnoform“ komponentai ir „Blum“ baldų vyriai. Visus LED žibintus galima pritemdyti ir atskirai valdyti elektronine sistema. Tai užtikrina tinkamą apšvietimo atmosferą bet kuriuo metu. Marmurinė stalo ir virtuvės stalviršių išvaizda suteikia daugiau ervės jausmo. Sėdynių apmušalų bei čiužinių kokybė suteikia aukščiausią komforto lygį.

Rezervuoti kemperį

datepicker
datepicker

Kemperio kainos

Automobilio modelis / Dienos kaina: 1-3 dienos4-7 dienos8-14 dienos15-21 dienos22-35 dienosUžstatas
Kemperis
  AHORN CANADA AE (2021)

Pavarų dėžė: Mechaninė
125 EUR115 EUR105 EUR100 EUR95 EUR600 EUR

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę mūsų svetainėje kemperiai365.lt yra naudojami slapukai statistikos tikslais. Daugiau informacijos apie privatumo politiką ir slapukus rasite čia.