Apie mus

UAB „365 Kemperiai” – esame didžiausia Baltijos šalyse įmonė užsiimanti kemperių bei prikabinamų namelių pardavimu, teikianti kemperių nuomos ir serviso paslaugas bei siūlanti platų kemperių/ prikabinamų namelių aksesuarų bei papildomos įrangos asortimentą.

Džiaugiamės galėdami Jums suteikti šias paslaugas:
Kemperių nuoma – nuomojame vienus naujausių kemperių esančių rinkoje. Siūlome platų kemperių nuomos asortimentą ir siekiame, kad kiekviena kliento kelionė būtų tobula.

Kemperių/prikabinamų namelių įsigijimas – esame oficialūs ADRIA, BRAVIA MOBIL, AHORN CAMP, SUNLIVING, LAIKA, DETHLEFFS atstovai, todėl galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį kemperį ar prikabinamą namelį.

Serviso paslaugos – Jūsų didesniam patogumui teikiame serviso paslaugas kemperiams. Subūrėme kvalifikuotų specialistų komandą, kurie pasitelkdami aukščiausios rūšies technologinius sprendimus atliks visus Jūsų kemperiui reikalingus remonto darbus. Atliekame įvairaus sudėtingumo kemperių/karavanų atnaujinimo, remonto darbus.

Kemperių/prikabinamų namelių aksesuarai – apima tiek funkcionalių priedų pasirinkimą, tiek daiktus, kurie suteiks Jūsų transporto priemonei daugiau estetikos. Juk pačios mažiausios smulkmenos ir nulemia, kad kelionės visada bus labai patogios ir kad iškilus bet kokiems nesklandumas pavyks viską, ko tik reikia, turėti po ranka. O platus priedų pasirinkimas leis rinktis patikimą kokybę, kurios kaina yra labai konkurencinga.

Mes siekiame, kad kiekvienas iš Jūsų, kreipęsis į mus, rastų viską ko reikia Jūsų komfortiškai bei saugiai kelionei. Siūlome tik kokybiškas paslaugas už itin patrauklią kainą. 

Scroll to Top