APIE KEMPERIAI 365

Kemperiai 365 – savarankiškų kelionių organizatorius. Mūsų misija – LAISVĖ. NUOTYKIAI. DRAUGYSTĖ. Vizija – Nuoširdus ir atsakingas paslaugų teikimas, pranokstant lūkesčius. 

Puoselėjame kelionių kemperiais kultūrą Lietuvoje, norime sudominti netradiciniu, tačiau sparčiai populiarėjančiu keliavimo būdu. Nors kelionės automobiliu ir nakvynės viešbučiuose skamba viliojančiai, mes manome, kad tik keliaujant kemperiu galima pajusti tikrą kelionių dvasią, išdrįsti nukrypti nuo plano, nakvoti stulbinančiose vietose, užfiksuoti tai, ko įprastoje kelionėje padaryti beveik neįmanoma.

Nors verslą pradėjome nuomodami tik vieną kemperį, neprabėgus nei metams galite rinktis iš daugiau nei 15 automobilių, pagal skirtingus norus ir troškimus.

Kiekvieno Jūsų kelionė yra mums svarbi, todėl patarsime, padėsime, paaiškinsime, kad įspūdžiai su artimiausiais žmonėmis būtų įsimintiniausi ir šilčiausi.

Leiskimės į nuotykius kartu!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę mūsų svetainėje kemperiai365.lt yra naudojami slapukai statistikos tikslais. Daugiau informacijos apie privatumo politiką ir slapukus rasite čia.