Kemperiai365 partneriai

 

KEMPERIAI 365 – patikimi partneriai, aukštos kokybės kemperiai

 

Didžiuojamės galimybe būti oficialiu partneriu žymiausiems Europos kemperių gamintojams Lietuvoje. Bendradarbiaudami su patikimais partneriais, siūlome platų aukščiausios kokybės kemperių pasirinkimą, atitinkantį įvairius vartotojų poreikius ir biudžetus.

HYMER: Tradicijos ir inovacijų sintezė

HYMER – tai ne tik vardas, tai legenda. Nuo 1957 m. Erwin Hymer vardas tapo neatsiejama aukščiausios kokybės, novatoriškų technologijų ir nepriekaištingo komforto sinonimu kemperių pasaulyje.

Nuo 2023 m. KEMPERIAI 365 didžiuojasi galėdami būti oficialiu HYMER atstovu Lietuvoje. Mūsų misija – supažindinti Lietuvos keliautojus su nepamirštamais HYMER kemperių potyriais ir padėti atrasti tobulą kelionės kompanioną.

Hobby kemperiai: keliaukite patogiai ir stilingai

Hobby yra viena iš pirmaujančių kemperių gamintojų Europoje, siūlanti platų aukštos kokybės ir patikimų kemperių modelių asortimentą. Jie puikiai tinka tiek šeimoms, tiek poroms, tiek solo keliautojams, ieškantiems komforto ir laisvės keliaujant.
 

Kemperiai 365 didžiuojasi būdami oficialiu Hobby kemperių atstovu Lietuvoje nuo 2024 m.. Mūsų patyrusi komanda padės Jums išsirinkti tinkamiausią Hobby kemperį Jūsų poreikiams ir biudžetui. Siūlome ne tik platų kemperių pasirinkimą, bet ir įvairias finansavimo galimybes, servisą ir atsarginių dalių prekybą.

ADRIA: Kelionės džiaugsmas nuo 1955 m.

Adria – Slovėnijos kemperių gamintojas, garsėjantis platų modelių asortimentu, aukšta kokybe, funkcionalumu, komfortu ir inovatyviomis technologijomis.

Populiariausi modeliai: Adria Coral: erdvus modelis gausiai draugų kompanijai ar didesnėms šeimoms. Adria Twin: kompaktiškas VAN tipo kemperis poroms ar nedidelėms šeimoms.Adria Sonic: prabangus kemperis su aukščiausio lygio patogumais.

Nuo 2022 m. KEMPERIAI 365 tapo „Adria“ šeimos dalimi oficialiu  atstovu Lietuvoje. Mūsų misija – supažindinti Lietuvos keliautojus su nepamirštamais „Adria“ kemperių potyriais ir padėti atrasti tobulą kelionės kompanioną.

LMC - Laisvės ir komforto kelias

LMC – tai Vokietijos kemperių gamintojas, įkurtas 1967 m. Šiandien LMC yra vienas didžiausių ir žinomiausių kemperių gamintojų Europoje, siūlantis platų aukštos kokybės ir patikimų kemperių modelių asortimentą. LMC įsipareigojęs suteikti savo klientams nepamirštamą kelionės patirtį. Kiekvienas kemperis gaminamas su kruopščiu dėmesiu detalėms, naudojant tik aukštos kokybės medžiagas. LMC taip pat siūlo platų klientų aptarnavimo spektrą, įskaitant garantijas, techninę priežiūrą ir atsarginių dalių tiekimą.

ETRUSCO – DIZAINAS JUDESY

Etrusco yra prekės ženklas, jungiantis vokišką preciziškumą su itališku polėkiu ir dizainu. Šie modernūs kemperiai gaminami Toskanoje, netoli Florencijos. Jaunos įmonės pavadinimas siejamas su senovės etruskais. Ši tauta garsėjo progreso, techninių įgūdžių ir kūrybiškumo deriniu, kas atsispindi ir šiuolaikiniuose Etrusco gaminiuose.

DETHLEFFS – ŠEIMOS DRAUGAS

Niekur be šeimos“, – taip 1931 metais pasakė įmonės įkūrėjas Arist Dethleffs ir pastatė pirmąją turistinę priekabą Vokietijoje. Jo tikslas buvo bet kada galėti pasiimti šeimą į verslo keliones. Ši mintis tapo „Dethleffs“ įmonės pamatiniu akmeniu ir būtent dėl jos klientas yra laikomas „Dethleffs“ šeimos dalimi.

Įmonės vertybės – patikimumas, sąžiningumas ir pasitikėjimas – grindžiamos ilga sėkmės istorija ir aukščiausiu „Made in Germany“ kokybės standartu. Dėl šios patirties ir techninių žinių „Dethleffs“ diktuoja prikabinamų namelių tendencijas.

Nuo 2022 m. KEMPERIAI 365 tapo „Dethleffs“ šeimos dalimi oficialiu  atstovu Lietuvoje. Mūsų misija – supažindinti Lietuvos keliautojus su nepamirštamais „Dethleffs“ kemperių potyriais ir padėti atrasti tobulą kelionės kompanioną.

Scroll to Top