KAINOS

Papildomas mokestis: už automatinę pavarų dėžę +5 Eur

Sausio 6d. – Balandžio 30d.  |  Spalio 1d. – Gruodžio 20d.

Kemperio pavadinimasPagaminimo metaiSėdimų vietų skaičiusMiegamų vietų skaičiusDienos kaina nuo 1 iki 3 d.Dienos kaina nuo 4 iki 7 d.Dienos kaina nuo 8 iki 14 d.Dienos kaina nuo 15 iki 21 d.Dienos kaina nuo 22 d.
ADRIA SONIC AXESS202144145135125120115
ADRIA SONIC AXESS202044140130120115110
ADRIA MATRIX AXESS202155130120110105100
ADRIA MATRIX AXESS20205512511510510095
ADRIA CORAL XL AXESS202176130120110105100
ADRIA CORAL XL AXESS20207612511510510095
SUN LIVING202166130120110105100
SUN LIVING20206612511510510095
AHORN CANADA AS20197710595858075
AHORN ALASKA20195510595858075
RIMOR SEAL 520196610090807570

Gegužės 1d. – Birželio 14d.  |  Rugsėjo 1d. – Rugsėjo 30d.  |  Gruodžio 21d. – Sausio 5d.

Kemperio pavadinimasPagaminimo metaiSėdimų vietų skaičiusMiegamų vietų skaičiusDienos kaina nuo 1 iki 3 d.Dienos kaina nuo 4 iki 7 d.Dienos kaina nuo 8 iki 14 d.Dienos kaina nuo 15 iki 21 d.Dienos kaina nuo 22 d.
SONIC AXCESS202144165155150145140
SONIC AXCESS202044160150145140135
MATRIX AXESS202155150140135130125
MATRIX AXESS202055145135130125120
ADRIA CORAL XL AXESS202176150140135130125
ADRIA CORAL XL AXESS202076145135130125120
SUN LIVING202166150140135130125
SUN LIVING202066145135130125120
AHORN CANADA AS201977125115110105100
AHORN ALASKA201955125115110105100
RIMOR SEAL 520196612011010510095

Birželio 15d.– Rugpjūčio 31d.

Kemperio pavadinimasPagaminimo metaiSėdimų vietų skaičiusMiegamų vietų skaičiusDienos kaina nuo 1 iki 3 d.Dienos kaina nuo 4 iki 7 d.Dienos kaina nuo 8 iki 14 d.Dienos kaina nuo 15 iki 21 d.Dienos kaina nuo 22 d.
SONIC AXESS202144190185180175165
SONIC AXESS202044185180175170160
MATRIX AXESS202155175170165160150
MATRIX AXESS202055170165160155145
ADRIA CORAL XL AXESS202167175170165160150
ADRIA CORAL XL AXESS202067170165160155145
SUN LIVING202166175170165160150
SUN LIVING202066170165160155145
AHORN CANADA AS201977150145140135125
AHORN ALASKA201955150145140135125
RIMOR SEAL 5 201966145140135130120

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę mūsų svetainėje kemperiai365.lt yra naudojami slapukai statistikos tikslais. Daugiau informacijos apie privatumo politiką ir slapukus rasite čia.