Kelionė atrandant šiaurės Vokietiją

Tipas: Kultūrinė

Atstumas: 3037 km

Sudėtingumas: 1/4

Kelionė atrandant šiaurės Vokietiją

Google Maps nuoroda

Susipažinkite su kultūriniais, istoriniais ir kulinariniais patyrimais, dėl kurių kelionė po Šiaurės Vokietiją visur keliautojams tampa visišku nuotykiu. Tai regionas, kuris iš tiesų pasižymi puikia kultūra ir atskleidžia, kad Vokietija yra kur kas daugiau nei Berlyno techno ritmai ir dešrainiai.

Pradėkite nuo Hamburgo: šurmuliuojančio, verslumu pasižyminčio ir puikiai pramogaujančio miesto. Keliaukite į Brėmeną – vietą, kur prasideda pasakos ir baigiasi Vokietijos pasakų kelias.

Toliau – dar daugiau princesių vertų stebuklų Šverine, kurio rūmai visiškai prilygsta Disnėjaus kūriniams. O tada sumažinkite tempą ir keliaukite į nesudėtingą ir tokį lengvą paplūdimio kurortą Varnemiundę (Warnemünde). Neblogas būdas praleisti kelias dienas kelyje.

1 Hamburgas - aukšta kartelė

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1

Hamburgui sėkmė nėra svetima. Istorijos bėgyje šis miestas sėkmingai vystė tarptautinę prekybą ir šiandien turi daugiau milijonierių nei bet kuris kitas Vokietijos miestas.

Tačiau nepanikuokite, jei jūsų banko sąskaitos likutis nėra toks įspūdingas. Vis tiek galite puikiai praleisti laiką šiame gyvybingame uostamiestyje, kuris yra pirmoji jūsų kelionės po Šiaurės Vokietiją stotelė ir kuriame kiekvienas keliautojas, nesvarbu, kokia būtų jo nuotaika ar skonis, ras ką veikti.

Pradėkite nuo Altštato – istorinės miesto širdies. Tada persikelkite į modernumą ir aplankykite Elbphilharmonie – futuristinį pastatą iš stiklo ir plytų.

Jei norite pasimėgauti senąja švara, pasivaikščiokite po raudonųjų žibintų kvartalą Reeperbahn – juk Hamburgas buvo jūreivių buveinė. Atsipalaiduokite prie Binnenalsterio – vieno iš didžiulių miesto ežerų.

Atsikelkite anksti, kad Altona Fischmarkt turguje, kuriame atsitiktinai parduodamos ir papūgos bei palmės, apžiūrėtumėte šviežią žuvį. Ir aplankykite Holsteno alaus daryklą – juk tai Vokietija, ar ne?

Nepraleiskite šio miesto savo maršrute po Šiaurės Vokietiją, net jei tai būtų tik savaitgalis šiame istorijos , nuostabių muziejų ir stulbinančios architektūros kupiname mieste.

Aplankoma

Kunsthalė

vienas svarbiausių meno muziejų Vokietijoje.

Istorinė kalėdinė mugė

viskas nuo meduolių iki medžio drožinių.

Miniatur Wunderland

didžiausia pasaulyje traukinių modelių instaliacija.

Parkavimas

Landesbetrieb Verkehr, Hopfenmarkt €€€€

centrinė neuždengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Maitinimas

Café Paris €€€

prancūziška braserija Art Deco stiliaus aplinkoje.

L'Orient €€

libanietiškas maistas, labai populiarus, užsisakykite iš anksto.

Alt Helgoländer Fischerstube €€

modernus tradicinių jūros gėrybių patiekalų pritaikymas.

Nakvynė

Wohnmobilstellplatz Elbepark Bunthaus €€€

rami stovyklavietė; autobusas į miestą.

2 Toliau - nepakartojamai idiliškas Brėmenas

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1

Brėmenas yra paskutinė 600 km (~ 373 mylių) ilgio Vokietijos pasakų kelio stotelė – tai turėtų padėti suprasti, kas jūsų laukia. Populiarioji brolių Grimų pasaka apie Brėmeno miesto muzikantus yra tik viena iš priežasčių, kodėl šis miestas yra stebuklingas ir romantiškas.

Hamburgas save vadina „vartais į pasaulį”, o Brėmenas mėgsta replikuoti: „Bet mes turime raktą”. Keliaukite į kitą kelionės po Šiaurės Vokietiją maršruto stotelę ir sužinokite, apie ką jie kalba.

Pradėkite nuo Marktplatz aikštės, kurią riboja didinga gotikinė katedra ir vokiški dviaukščiai namai. Ir, žinoma, apžiūrėkite bronzinę keturių Brėmeno miesto muzikantų skulptūrą, kurios istoriją kiekvieną sekmadienį atkuria artistai.

Pasižvalgykite po siauras Schnoorviertel gatveles, kuriose gausu menininkų, prekiaujančių viskuo – nuo porcelianinių lėlių iki pypkių – ir apsvarstykite galimybę visus kalėdinius pirkinius įsigyti vienu kartu. Tuomet iškeiskite mielus dalykus į bauginančius Brėmeno katedroje su aštuoniomis 400 metų senumo mumijomis stikliniuose karstuose.

Aplankoma

Worpswede

buvusi menininkų kolonija pelkėse.

Oldenburgas

istorinis miestas su pilimi.

Universum

interaktyvūs mokslo eksponatai, patinkantys vaikams.

Parkavimas

Bürgerweide Theodor-Heuss-Allee 15 €€€

P+R 8 min. kelio tramvajumi nuo centro.

Maitinimas

Bremer Ratskeller €€€

restoranas vyno rūsyje po rotuše.

Scharfrichter Lounge €€

patiekiama daugiau nei 100 rūšių karvių mėsos.

Das Theaterschiff €€€

plaukiojantis restoranas su vaizdu į upę.

Nakvynė

Campingplatz Fährhaus €€€

kempingas prie upės 25 min. kelio nuo Brėmeno.

3 Norėdami pasvajoti apie pasakas, keliaukite į Šveriną

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1-2

Jei norite daugiau nuostabios vokiškos romantikos, ieškokite kitos kelionės po Šiaurės Vokietiją stotelės. Šverine stovi pilis, nužengusi tiesiai iš pasakų puslapių.

Ežerų apsuptoje saloje esanti Šverino pilis su 15 bokštelių, svogūno formos kupolais ir klasikiniais Hanzos laikų frontonais yra žavingai puošni. Kai jums pakaks apsimesti XIV a. dvarininku, pamatysite, kad ir likusi Šverino dalis sukurta tam, kad džiugintų.

Pradėkite nuo Alter Garten, apžiūrėkite ekstravagantišką neorenesansinį valstybinį teatrą ir galbūt apsilankykite Kunstsammlungen meno muziejuje. Užlipkite į gotikinės katedros viršūnę ir pasigrožėkite senamiesčio ir ežero vaizdais – neleiskite, kad 219 laiptelių jus nugalėtų.

Žinoma, būtina aplankyti rūmus ir jų sodus su oranžerija ir tvenkiniais. Geriausias patarimas: prieš eidami užsukite į Der Käseladen Mühlenberg – delikatesų parduotuvę, kurioje rasite viską, ko reikia karaliaus vertam piknikui.

Aplankoma

Galerie Alte & Neue Meister

galerija su gausia Marcelio Duchamp'o kolekcija.

Meklenburgo valstybinis teatras

žiūrėkite spektaklį, operą ar baletą.

Liudvigslusto rūmai

laikomi Meklenburgo Versaliu.

Parkavimas

Nahverkehr Schwerin GmbH, Altstadt €€

centrinė neaptverta automobilių stovėjimo aikštelė.

Maitinimas

Buschérie €€

modernus bistro su sezoniniais pasiūlymais.

Zum Freischütz €€

atmosferiška užeiga su pigiais patiekalais.

Weinhaus Wöhler €€€

charakteringa sena alaus darykla su terasa.

Nakvynė

Campingplatz Süduferperle €€€

kempingas prie ežero už 20 min. nuo Šverino.

4 Paskutinė jūsų pažintinio turo stotelė - Varnemiundė (Warnemünde)

Rekomenduojamas dienų skaičius: 2

Paskutinė jūsų kelionės po Šiaurės Vokietiją maršruto vieta skirta poilsiui. Mėlynąja vėliava apdovanotas baltas Varnemiundės paplūdimio kurorto smėlis puikiai papildo aukštos kultūros ir istorijos kupiną kelionę.

Jūrinio žavesio kupina Varnemiundė iš lankytojų nereikalauja daug. Ji tik skatina neskubėti, pasivaikščioti promenada, valgyti daug jūros gėrybių ir praleisti popietę Strandkorbe – šiaudiniame paplūdimio krepšyje.

Pasivaikščiokite Alter Strom, laiveliais išklotu pagrindiniu kanalu su žaviais nameliais. Apžiūrėkite Rathus, kuris atrodo tarsi iš Weso Andersono filmo. Užlipkite 135 pakopų sraigtiniais švyturio laiptais, iš kurių atsiveria įspūdingi vaizdai.

Pasiimkite ledų ir stebėkite žmones paplūdimyje, kur taip pat galima kepti šašlykus ir kūrenti laužus. Ir būtinai paragaukite fischbroetchen – garsiojo Warnemünde sumuštinio su žuvimi, gaminamo iš įvairių žuvų – nuo paltuso iki silkės.

Aplankoma

Rostoko zoologijos sodas

daugiau nei 4 000 gyvūnų.

Stasi-Knast Rostock

buvęs kalėjimas, kuriame galima sužinoti apie "Stasi".

Edvard-Munch-Haus

namas, kuriame gyveno dailininkas Edvardas Munchas.

Parkavimas

Parkplatz Mittelmole €€

pigi automobilių stovėjimo aikštelė netoli krantinės.

Maitinimas

Fischerklause €€€

tradicinės vokiškos jūros gėrybės prie prieplaukos.

Restoranas Hopfen Keller €€€

steakhouse buvusios alaus daryklos rūsyje.

Herberts restoranas ir kavinė €€€

terasa su vaizdu.

Nakvynė

Ostseecamp Rostocker Heide €€€€

miško kempingas netoli paplūdimio.

Scroll to Top