Pavasario žydėjimo takais: kelionė kemperiu iš Vilniaus į Keukenhof tulpių festivalį

Tipas: Pažintinė

Atstumas: 3600 km

Sudėtingumas: 2/4

Pavasario žydėjimo takais: kelionė kemperiu iš Vilniaus į Keukenhof tulpių festivalį

Pristatome kelionę „Family“ klasės kemperiu į gėlių festivalį Nyderlanduose! 🚐Ar svajojate apie pavasario nuotykį, kuris suartintų šeimą ir suteiktų nepakartojamų įspūdžių? Kemperiai 365 jums siūlo unikalią galimybę – įsimintiną kelionę „Family“ klasės kemperiu iš Vilniaus tiesiai į gėlių širdį – Nyderlandus!

Kodėl verta rinktis būtent šią kelionę?

 • Žavėkitės pavasario spalvomis Keukenhof sode, kur daugiau nei 7 milijonai gėlių sukurs nepamirštamą reginį.
 • Patirkite kultūrą ir istoriją lankydami Varšuvą, Poznanę, Berlyną ir Amsterdamą – kiekvienas miestas pasakoja savo unikalią istoriją.
 • Mėgaukitės komfortu ir laisve, kurią suteikia „Family“ klasės kemperis – jūsų namai ant ratų visos kelionės metu

📅 Keukenhof tulpių festivalis 2024 metais vyks kiekvieną dieną nuo kovo 21 d. iki gegužės 12 d​​.

Rezervuokite savo kelionę dabar ir pasiruoškite patirti pavasario stebuklą su Kemperiai 365

Kaina asmeniui

300 € 

Trukmė: 9n. (10 d.)Asmeniui už kelionės paketą, keliaujant keturiese.
Bendra kelionės paketo kaina: 1200 €

Rezervuoti dabar

Svetainėje

www.kemperiai365.lt

El.paštu

nuoma@kemperiai365.lt

Telefonu

+370 699 22699

Į kelionę įskaičiuota

 • 4 vietų Family klasės kemperis
 • 2 dujų balionai šildymui
 • 4000 km pravažiuojamų km.
 • Indų komplektas su kavos aparatu
 • 4 patalinių komplektai
 • Inverteris
 • Papildomos išlaidos

 • Asmeninės išlaidos;
 • Sveikatos draudimas;
 • Kelionės draudimas
 • Papildomi kilometrai per dieną
 • Kempingo mokęsčiai
 • Kuras
 • Kelionės maršrutas

  Diena 1 | Vilnius – Varšuva: pirmieji nuotykiai

  Kelionė prasideda Vilniuje, kur jūsų laukia jaukiai įrengtas kemperis, pasiruošęs kelionei.

  Pirmasis sustojimas: Varšuva.  Atvykę į Varšuvą, nepamirškite aplankyti Multimedijos fontanų parko, kur vakarinis šou su vandens, šviesos ir muzikos deriniu taps magiška kelionės pradžia. Šis šou yra nemokamas ir vyksta tam tikrais vakarais nuo balandžio mėnesio. Tai puiki proga pasigrožėti šiuolaikiniu meniu ir praleisti vakarą šeimos rate. Daugiau informacijos apie šou ir jo vykimo laiką rasite čia. Apžiūrėję fontanus, galite mėgautis vakariene restorane Reforma Urban, kuris žinomas dėl savo nuostabaus maisto ir jaukios atmosferos. Daugiau informacijos apie šį restoraną rasite TripAdvisor. Po ilgos dienos, ilsėkitės vienoje iš Varšuvos apylinkių stovyklaviečių, pavyzdžiui, park4night siūlomoje vietoje.

  Rekomendacijos
  Diena 2 | Poznanė: kultūros ir istorijos sankirta

  Varšuvos Praga: Antrą dieną apsilankykite Pragoje – alternatyviame Varšuvos rajone, žinomame dėl savo unikalaus meno ir kultūros. Čia galite rasti įvairių galerijų, dizainerių parduotuvių ir neįprastų barų. Daugiau informacijos čia. Nepraleiskite progos papietauti Żebra i Kości Restauracja, kurioje galėsite paragauti tradicinių lenkiškų patiekalų. Daugiau apie šį restoraną sužinosite TripAdvisor. Kralovo Lazienki parkas: Prieš tęsiant kelionę, būtinai apsilankykite Kralovo Lazienki parke. Tai viena gražiausių ir didžiausių parkų Varšuvoje, kurioje galite mėgautis gamta ir kultūra. Daugiau apie parką skaitykite čia.

  Toliau tęsiame mūsų kelionę ir keliaujame į  Poznanę – tai ne tik 3 valandos, tai puiki proga pamatyti, kaip keičiasi kraštovaizdis pro langą: nuo miestų iki vaizdingų laukų ir miškų. Atvykę į Poznanę pietaujame Vis A Vis Koziołków restorane, esantis širdyje Poznanės, kviečia jus paragauti tradicinių lenkiškų patiekalų. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir mėgautis skaniu maistu, pasidalijant ryto įspūdžiais. Popietės tyrinėjimai: istorija ir menas. Imperatoriškoji pilis: aplankykite šį grandiozinį pastatą, kuris yra liudininkas praeities ir dabarties susitikimui. Čia galite pajausti istorijos dvasią, apžiūrėti įspūdingus meno kūrinius ir netgi dalyvauti kultūriniuose renginiuose. Stary Rynek (Senasis Turgus): popietę tęskite Senajame Turguje, kurio pulsas ir gyvybingumas suteiks energijos ir įkvėpimo. Čia, tarp istorinių pastatų ir gyvosios kultūros, galite pamatyti garsųjį kozio mūšį – unikalų renginį, kuris kasdien vidurdienį pritraukia minias žmonių.

  Vakaras poznanėje: kultūros mėgavimasis. Vakarą Poznanėje praleiskite pasinėrę į miesto kultūrinį gyvenimą. Apsilankykite vienoje iš jaukių kavinių ar barų, kuriose skamba gyva muzika, ir leiskite Poznanės nakties atmosferai apgaubti jus šiluma ir jaukumu. Tai puiki proga pabendrauti su vietiniais ir sužinoti dar daugiau apie šio įspūdingo miesto istoriją ir šiandieną. Nakvynė Poznanėje: poilsis po žvaigždėtu dangumi. Po pilnos įspūdžių dienos, „Family“ klasės kemperis taps jūsų jaukia oaze miesto šurmulio viduryje. Apsistojame „Camping Malta“, vaizdingoje kempingo aikštelėje šalia Malta ežero. Vakarienei iškepkime laužo viršuje keptą maistą, mėgaujamės vakaro ramybe ir bendrystės jausmu, dalijamės įspūdžiais prie ugnies.  Čia, po žvaigždėtu dangumi, jūsų laukia ramybė ir poilsis, o rytoj – naujos kelionės iššūkiai.

  Rekomendacijos
  Diena 3 | Hanoverio harmonija: menas, gamta ir šeimos laikas

  Anksti rytą, kai pirmieji saulės spinduliai pradeda šildyti kemperio langus, pradedate dieną pasigamindami gardžius pusryčius. Kvapą gniaužiantis kavos aromatas užpildo erdvę, o  pasisotinę energija, jau esate pasiruošę tęsti  kelionę iš Poznanės į Hanoverį. Ši diena žada būti neįprasta – kupina nuotykių ir atradimų viename iš žaliausių ir šeimai draugiškiausių Vokietijos miestų.

  Jūsų pirmasis sustojimas – Erlebnis-Zoo Hannover. Čia, tarp egzotiškų gyvūnų ir nuotykių parko pramogų, vaikai gali ne tik pamatyti, bet ir išmokti apie įvairių rūšių gyvūnus, jų gyvenimo būdą ir apsaugą. Kiekvienas žingsnis po zoologijos sodą tampa kelione aplink pasaulį – nuo Afrikos savanų iki Kanados miškų. Tai puiki galimybė  šeimai kartu tyrinėti ir mokytis. Prieš tęsdami kelionę į Sprengel Museum, sustojate papietauti „Eva’s kitchen“ – vietoje, kurioje kiekvienas patiekalas pasakoja savo istoriją. Ši šiltu ir jaukiu interjerų maitinimo įstaiga pasitinka su atvira širdimi ir kvapą gniaužiančiais patiekalais. Čia ragaujate tradicinės ir modernios virtuvės derinį, leidžiantį  pailsėti ir pasisemti jėgų kitoms dienos pramogoms.

  Po įspūdingų akimirkų su gyvūnais, leidžiate popietę Sprengel Museum. Šis modernaus meno muziejus, kuriame eksponuojami Pablo Picasso, Max Ernst ir Paul Klee darbai, yra tikras meno mylėtojų rojus. Kiekvienas eksponatas čia kalba apie laisvę, eksperimentą ir meninę išraišką, suteikdamas galimybę iš naujo atrasti meną ir jo galimybes.

  Po pilnos popietės meno ir kultūros pasaulyje, vakarą sutinkate prie Maschsee ežero krantų. Vakarienę  praleidžiate gamtoje, prie ežero, kurio ramybė ir atspalviai kuria tobulą foną  vakaro malonumams. Išsitraukiate iš kemperio krepšį su užkandžiais, kurį pasiruošėte anksti ryte ir mėgaujatės paprastais, bet tokiais svarbiais gyvenimo malonumais – šeimos kompanija, skanėstais ir gamtos grožiu.

  Pavalgę ir pasidžiaugę nuostabiais Maschsee ežero vaizdais, grįžtate į Neues Rathaus aplankyti vakarinę ekskursiją. Pasigrožėję miesto panoramos vaizdais iš rotušės kupolo, leidžiate sau pasimėgauti vakaro ramybe ir Hanoverio miesto šviesų žaismu.

  Vakaras baigiasi, kai sugįžtate į jaukų kemperį „Arnumer See” stovyklavietėje. Čia, prieš miegą, susirinkę šeimos rate, dalinatės dienos įspūdžiais, jaučiate dėkingumą už patirtas akimirkas ir planuojate rytojaus nuotykius. Ši diena Hanoverio mieste buvo pilna atradimų, meno, kultūros ir neįkainojamų šeimos prisiminimų, kurie ilgai išliks Jūsų atmintyje.

  Rekomendacijos
  Diena 4 | Atvykimas į Amsterdamą ir pirmieji atradimai

  Rytas ir kelionė: Pradėkite dieną pasirinkdami ankstyvą išvykimą, kad galėtumėte atvykti į Amsterdamą dar prieš pietus. Mėgaukitės kelione per nuostabius Vokietijos ir Nyderlandų kraštovaizdžius, galbūt sustoję trumpam kavos pertraukei, kad pasimėgautumėte ryto ramybe.

  Pietūs Amsterdamo širdyje: Atvykę į Amsterdamą, pirma pasirinkite jaukią vietelę prie kanalo, kur galėsite papietauti ir pasijusti miesto atmosferą. Nepamirškite paragauti vietinių delikatesų, tokių kaip haringos sumuštiniai arba garsioji olandiška bulvinė sriuba.

  Popietė – Van Gogo muziejus: Po pietų lankykite Van Gogho muziejų, kur susipažinsite su vienu iš žymiausių pasaulio dailininkų gyvenimu ir kūryba. Šis muziejus yra vienas iš populiariausių Amsterdamo lankomų vietų, todėl būtų gerai įsigyti bilietus iš anksto internetu.

  Vakaras – Plaukimas Amsterdamos kanalais: Dienos pabaigoje leiskitės į romantišką plaukimą valtimi po Amsterdamos kanalus. Tai puiki proga pamatyti miestą iš naujos perspektyvos ir sužinoti daugiau apie jo istoriją. Plaukimas kanalais yra vienas iš privalomų dalykų, ką reikia patirti Amsterdam’e. Po plaukimo apsilankykite viename iš šių restoranų.

  Rekomendacijos
  Diena 5 | Gėlių festivalis – širdies džiaugsmas

  Rytas ir popietė: Visą šią dieną skirsime gėlių festivaliui, kuris yra mūsų kelionės kulminacija. Gėlių paradą „Bloemencorso” galima laikyti vienu įspūdingiausių pavasario renginių Nyderlanduose. Šis festivalis kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų iš viso pasaulio, norinčių išvysti spalvingas gėlių kompozicijas, kurios puošia eitynes ir plūstelėja pro miestelius ir kaimus, demonstruodamos neįtikėtiną kūrybiškumą ir meistriškumą.

  Dieną pradėkime nuo apsilankymo Keukenhof soduose, vadinamuose „Europos sode“, kur kiekvieną pavasarį išdygsta daugiau nei 7 milijonai gėlių svogūnėlių. Čia galėsite pasigrožėti įvairiausių rūšių tulpių, narcizų, hiacintų ir kitų pavasario gėlių jūra.

  Tulpių laukai yra dar vienas būtinas lankytinas objektas. Pasivaikščiojimas tarp begalinių tulpių laukų, kur spalvos kinta nuo švelniai geltonos iki ryškiai raudonos, yra tikras gyvenimo džiaugsmas. Daugybė ūkių ir laukų atveria savo duris lankytojams, suteikdami galimybę iš arčiau pamatyti, kaip auga ir žydi šios nuostabios gėlės.

  Amsterdamas festivalio metu taip pat atgyja su įvairiais renginiais ir parodomis, skirtais gėlėms. Aplankykite Amsterdamo Gėlių turgų, kur galima įsigyti tulpių svogūnėlių arba tiesiog pasigrožėti įvairiausių gėlių grožiu.

  Gėlių muziejai ir edukaciniai centrai, tokie kaip Tulpių muziejus Amsterdamoje, suteikia galimybę sužinoti daugiau apie šių gėlių istoriją, rūšis ir auginimą. Tai puiki proga gilintis į gėlių pasaulį ir sužinoti, kodėl būtent tulpių meilė yra taip stipri Nyderlanduose.

  Tulpių festivalis Nyderlanduose yra ne tik gėlių šventė, bet ir unikali galimybė patirti šalies kultūrą, tradicijas ir grožį. Tai laikas, kai galima pamiršti kasdienius rūpesčius ir tiesiog leistis pavasario ir gėlių apglėbti.

  Vakaras: Grįžę į Amsterdamą, vakarą praleiskime mėgaudamiesi miesto naktiniu gyvenimu arba pasivaikščiojimu po žavingai apšviestus kanalus.

  Rekomendacijos
  Diena 6 | Senovės ir kultūros atradimai

  Pažinimas tęsiasi Hagos regione, pradedant nuo Zaanse Schans. Čia laikas pasinerti į Nyderlandų praeitį, kur senoviniai malūnai ir amžinai žalios pievos pasakoja istoriją apie šalį, kurioje gyvenimas buvo neįmanomas be malūno skrajojimo ir gėlių audros.

  Bet iš praeities greitai perkeliame save į mikroskopinį pasaulį, kurį puošia Micropia muziejus. Šis neįprastas ir nepaprastas muziejus atvers jums duris į mikrobų pasaulį, kuriame gyvenimas pulsuoja daugiau nei galėtumėte įsivaizduoti.

  Ir po to ramybės oazė – Vondelparkas. Ši žalioji oazė miesto centre kvies jūs pasilepinti gamtos ramybe, paklausti paukščių spiečių dainų ir pamiršti apie visus kasdienio gyvenimo rūpesčius.

  Rekomendacijos
  Diena 7 | Hagos miesto pažintis

  O paskutinę dieną iš savo kelionės išspausti paskutinius sultis ir pasinerti į Hagos miesto gyvenimą. Čia pasivaikščiokite Clingendael japonišku sode, kur gausybė spalvų, formų ir kvapų jums atvers duris į kitą kultūrų pasaulį.

  Bet jei norite patirti šiek tiek žaidimo, apsilankykite Madurodame – miniatiūriniame mieste, kuriame Olandijos grožis išklotas maždaug kaip išlipęs iš pačių sapnų. Tai kaip žaidimas, kai kiekvienas pastatas, kiekvienas vėjo malūnas ir kiekviena laiva veda jus į mažą, bet nuostabų pasaulį.

  Ir pabaigai, bet ne mažiau svarbu, pasivaikščiokite Binnenhof kiemais – Hagos politinio gyvenimo širdyje. Tai kaip žingsnis per amžių istoriją, kur kiekviena plyta, kiekvienas langas liudija šalies politinį ir socialinį gyvenimą.

  Kelionė po Nyderlandus yra ne tik pažintis su šalies grožiu ir kultūra, tai pačios gyvenimo, spalvų ir nuotykių šventė. Ištrūkus iš įprasto gyvenimo ciklo, įkvepiantys vaizdai, gėlių kvapai ir senovinis žavesys tikrai atgaivins jūsų sielą ir paliks ne ištrinamą įspūdį širdyje.

  Rekomendacijos
  Diena 8 – 10 | Kelionė namo į Lietuvą
  • Grįžimas į Vilnių. Kelionė atgal į Vilnių trunka apie 11 valandų, neskaičiuojant sustojimų ir nakvynės.
  • Jei keliaujate su vaikais, rekomenduojama planuoti daugiau laiko sustojimams ir pramogoms.

  Kelionė kemperiu – patogiau nei daugelis viešbučių

  2022-2023 metų pusiau integruoti kemperiai – Premium klasės modeliai su panoraminis stoglangis garantuoja neužmirštamus vaizdus ir natūralią dienos šviesą gyvenamojoje erdvėje. Plačios įėjimo durys, daug vietos bagažo skyriuje. Didelis L-formos valgomasis ir  4-5 sėdimos bei 2-5 miegamos vietos. Patogus miegamasis gale ir elektra valdoma nuleidžiama lova priekyje. Patogi „V“ formos virtuvė su šaldytuvu, kriaukle, trijų degiklių virykle. Erdvi tualeto ir dušo erdvė. Visus kemperius galima vairuoti su B kategorija.

  Rezervuoti kelionę galite:

  Rinkis tau patinkantį kemperį:

  Scroll to Top