Vokietija – automobilių ir pramogų rojus

Tipas: Pažintinė, pramoginė

Atstumas: 3935 km

Sudėtingumas: 1/4

Vokietija – automobilių ir pramogų rojus

Google Maps nuoroda

Norisi aktyvių atostogų? O gal trūksta idėjų, kur keliauti su vaikais? Šeimos kelionei puiki kryptis – Vokietija! Ir nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nuobodžiai, tačiau kviečiame atrasti kitą šalies pusę!

Kelionė metu aplankykite Berlyną, Drezdeną bei Niurnbergo apylinkes. 

1 Sostinė ir parkas angare

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1-2

Pradėję kelionę Lietuvoje vykstame per Lenkiją į Vokietiją. Pradžioje rekomenduojame aplankyti Berlyną. 

Berlynas per kelias dešimtis metų pasikeitė kardinaliai ir iš elegancija trykštančio miesto tapo tikru kultūros bei traukos centru. Čia susipina įdomi istorija ir modernumas, įdomiausios meno galerijos ir taisyklėms nepavaldus gatvės menas, šurmuliuojantis naktinis gyvenimas ir ramybės gūsiai žaliuojančiuose parkuose! Lankant šį miestą būtinai apsilankykite žymiausiuose miesto objektuose – Brandenburgo vartuose, Reichstage, Berlyno vartuose bei katedroje. 

Pasivaikščioję po Berlyną ir aplankę miesto objektus, kelionę tęskite su pramogomis – didžiausiame pasaulyje vandens pramogų parke Tropical Islands. Čia visus metus galima mėgautis 26 laipsnių šiluma, o parkas įrengtas neįprastoje vietoje – buvusiame angare. 

Parkas yra padalintas į keturias sritis – „Tropikų kaimelis“, „Atogrąžų miškas“, „Tropinė jūra“ ir „Balio lagūna“. Dar yra viena ervė lauke – „Amazonia“. Vandens temperatūra „lagūnoje“ – 32 laipsniai, „jūroje“ – 28. Viduje, žinoma, žalia, drėgna – kūrėjai norėjo lankytojams priminti Balio salą, Tailandą ar Borneo. Vaikų žaidimų erdvei įkvėpimo semtasi iš Kambodžos ir Indijos. Parke pilna vandens pramogų – baseinų, sūkurinių vonių, nusileidimo kalnelių, pirčių ir t.t. Yra ir restoranų, barų, poilsio erdvių, parduotuvių, spa, net mini golfas. Mėgiama pramoga – ir pasikėlimas balionu į 60 metrų aukštį, iš kur gali matyti visą parką.

Šalia angaro yra kempingas, kuriame galite nakvoti ir tęsti kelionę toliau. 

2 muziejų turo pradžia - porsche

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1-2

Aplankę Berlyną ir papramogavę vandens parką, pradėkite turą po Vokietijos automobilių muziejus. Nenuostabu, kad šioje šalyje rasite ne vienos automobilių markės įspūdingus muziejus. 

Turą pradėkite nuo Porsche muziejaus Štutgarte. Beje, keliaujant link kito taško, pravažiuosite Drezdeną, tad jei turite daugiau laiko, aplankykite ir šį miestą skirdami papildomą dieną. 

Porsche muziejus – tikrai nustebins savo išraiška – įspūdinga futuristinė architektūra sukuria prabangos pojūtį, kaip ir priklauso šiam ženklui. Ekspoziciją sudaro 80 transporto priemonių ir dar apie 200 papildomų eksponatų, tad veiklos tikrai netruks. Pamatysite ne tik naujausius bolidus, bet ir pačius seniausius modelius. 

3 Pamatykite seniausius mercedes benz automobilius

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1-2

Štutgarto mieste rekomenduojame pasiplanuoti likti ne vieną dieną, nes vien muziejams prireiks visos dienos, jei ne dviejų. Šiame mieste taip yra Mercedes Benz muziejus,  kurio neišeina nepastebėti dėl modernios pastato architektūros. Ekspozicijoje pristatoma 120 metų automobilio istorija, reprezentuojama 1500 eksponatų modelių, tarp kurių yra ir žymusis Popiežiaus automobilis.

4 Europos parkas

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1-2

Kad muziejų nebūtų per daug, kelionę paįvairinkite nepamirštamais nuotykiais! Dar neteko girdėti apie Europos parką? Tuomet privalote čia apsilankyti – didžiausias pramogų parkas nusileidžia tik Paryžiaus „Disneyland’ui”! Europos parkas tinka kiekvienam – tiek bebaimiui aukščio ir greičio ekstremalui, tiek ramesnių pasivažinėjimų mėgėjui, pritaikytas įvairaus amžiaus lankytojams. 

Pilyje šiuo metu įsikūręs restoranas, o visame parke – daugiau kaip 100 atrakcionų, išdėstytų „Nuotykių šalyje“, „Minimukų karalystėje“, „Užkerėtame Brolių Grimų miške“ ir 14-oje skirtingų Europos šalių tematika sukurtų zonų. 

P.S. prieš vykstant pramogauti rekomenduojame per daug neprisivalgyti.

5 BMW muziejus

Rekomenduojamas dienų skaičius: 1-2

Papramogavę nuotykių parke ir kelionei judant link pabaigos, aplankykite paskutinį, bet tikrai ne prasčiausią, BMW automobilių muziejų Miunchene.

Pirmasis muziejus Vokietijoje, kurio tikrai nereikia pristatinėti. Įspūdingas futuristinio stiliaus muziejus pasitinka visus šio ženklo gerbėjus, o taip pat ir tuos, kurie nori sužinoti daugiau apie BMW istoriją, veiklą ir produkciją. Muziejuje galite pamatyti vienintelius BMW markės modelius, Formulės-1 bolidus ar net Džeimso Bondo pardavinėtą automobilį.

Besilankant muziejuje nepamirškite susipažinti ir su Miuncheno miestu. 

Grįžtant link Lietuvos, pakeliui galite sustoti ir aplankyti Niurnbergo miestą – svarbiausią pramoninį miestą pietų Vokietijoje. Tai vieta, kurioje ištisą parą šurmuliuoja gyvybė, tačiau niekur nereikia skubėti, vietiniai gana sėslūs.

Dažnas teigia, kad Niurnbergas atskleidžia visiškai kitokią Vokietiją nei yra likusi šalis, tad jeigu esate vokiečių gerbėjas – būtina apsilankyti šiame mieste ir pamatykite Niurnbergo lankytinas vietas.

Jeigu planuojate kelionę ilgesniam laikui, tuomet vykstant link Vokietijos arba grįžtant iš jos, būtinai aplankykite bei papramogaukite Varšuvoje. Lenkijos maršruto nuoroda čia. 

 

Scroll to Top